Genellikle yaz aylarında yemek yemeye gittiğiniz restoranların bahçesinde yada içinde rahat bunalmadan yemek yemeniz için havanın neminin dengeli olması gerekir. Serinletmeyi sağlayan restoran serinletme ve soğutma sistemleri ile koku ve ışıklandırma desteği ile restoranın bahçesi serinletilir. Bunalmadan rahat ve keyifli bir ortamın elde edilmesinde restoran serinletme önemli bir yere sahiptir.

Restoran Serinletme Nasıl Yapılır?

Müşteri olmadığı zaman içinde kurulması gerekir. Kısa sürede hazırlanan kurulumda sistemde vantilatör suyun buharlaşmasını sağlar ve ortama dağıtarak gelen sıcak havanın serinlemesine yardımcı olur. Hava serinletilerek serin ve havadar bir ortam elde edilir.

Restoran Serinletme Nasıl Çalışıyor?

Misting soğutma sistemi kullanılan ve 10 derece civarına kadar bir serinlik sağlayan sistem de restoran büyüklüğüne göre suyun 5 veya 15 mikron olacak şekilde parçalanarak ortama salınması ile vantilatör yardımı ile buharlaşma sonucu sıcaklığın düşürülmesi sağlanır. Su içerisine hoş kokulu ve aromatik kokular koyulabilir.

Restoran Serinletme Kullanım Alanları

Serinletme sistemi restoranlar kamelya ve bahçeler için uygun bir sistemdir. Ortama buharlı ve sisli bir atmosfer verilerek ışıkla birlikte farklı bir görünüm ve otantik bir ortam elde edilmesinde yardımcı olmaktadır. Sinek yada toz gibi kötü koku gibi durumlarında ortadan kalkmasında etken olan bir sistem olarak restoran işletmeleri için uygun bir çözüm yolu olarak kullanılır.

Restoran İşletmeleri Serinletme Sistemlerinin Özellikleri

Doğal ve çevreye zarar vermeyen bir sistem olarak kullanılan restoran serinletme sistemleri sıcaklık hissi vermez. İster kamelyalar için isterseniz restoran bahçelerinde serinletme de kullanılabilir. Serin bir ortamda rahatlıkla yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Az enerji yüksek performans ile çalışan sistem restoran için müşteri potansiyelini arttırıcı özellikte olduğu için kullanımı sağlanır. Özveri ile her türlü çözümleriniz de yanınızda olan Mega serinletme ile serinletme hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür.